Rozpoczcie Roku Szkolnego 2018/2019Dnia 3 września 2018 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019. Uroczystość rozpoczęto tradycyjnie , wprowadzeniem pocztu sztandarowego. Pan dyrektor Piotr Kazuba serdecznie powitał wszystkich uczniów, ich rodziców, nauczycieli , pracowników szkoły oraz osoby które przybyły do naszej placówki. Wśród przybyłych gości na apelu szkolnym przywitaliśmy Radną Gminy p.Annę Wiąz oraz przewodniczącą Rady Rodziców p. Agnieszkę Niedośmiałek.

Po czym w poczet naszej szkoły włączono pierwszoklasistów, którzy zostali pasowani na uczniów. W tym roku szkolnym naukę rozpoczną pierwszoklasiści w trzech oddziałach.  ZDJĘCIA>>>

W klasie I A wychowawcą jest pani Małgorzata Wdowińska, w klasie I B pani Bogumiła Olejnik i klasie I C pani Magdalena Rączka. Następnie uczniowie klas pierwszych przedstawili krótką część artystyczną. Po skończonej uroczystej akademii uczniowie rozeszli się do klas. Pierwszy dzień szkoły szczególnie przeżywali najmłodsi uczniowie z klasy zerowej , którzy z obawą i niepewnością, a niektórzy z ciekawością obserwowali całe to wydarzenie. Po uroczystości pierwszaki wspólnie posadzili własne drzewka, o które będą się troszczyć przez następne lata edukacji w naszej szkole.Życzymy miłego pobytu w szkole oraz wspaniałych wyników w nauce.