2018 12 06 collageZnamy zwycięzców Konkursu Plastycznego „Wolontariusz w oczach dziecka”! Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, który obchodzimy 5 grudnia, był szczęśliwym dla autorów zwycięskich prac, które ukazują różnorodność form pomocy innym: ludziom, braciom mniejszym – zwierzętom oraz naszej planecie. W konkursie wzięło udział 46 młodych twórców, dzieła oceniono w trzech kategoriach. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za promowanie i rozpowszechnianie idei wolontariatu! Organizatorem twórczych zmagań było Szkolne Koło Wolontariatu.

Wyniki Konkursu Plastycznego „Wolontariusz w oczach dziecka”:

 

 

 • kategoria „oddział zerowy”
  I miejsce: Liliana Żywica,
  wyróżnienie: Nadia Grenda;
 • kategoria „klasy I-III
  I miejsce: Liliana Ostowska – klasa II a,
  II miejsce: Maja Krystkiewicz – klasa I a,
  III miejsce: Patryk Grabara – klasa II a,
  wyróżnienie: Marcel Gajewski – klasa III a;
 • kategoria „klasy IV-VIII”
  I miejsce: Anna Rudnicka – klasa IV b,
  II miejsce: Zuzanna Bazyl – klasa IV c,
  III miejsce: Natalia Babiarczuk – klasa IV a,
  wyróżnienie: Wiktoria Jurczyk – klasa VIII b.