Święty z niespodziankamiIdzie dobry święty , uśmiecha się w koło,
Grzecznym dzieciom biją serduszka wesoło.
Niesie w dużym worku słodyczy bez liku,
Pełno dzisiaj wszędzie radości i krzyku.

Chociaż za oknami brak śniegu, nastrój świąteczny w naszej szkole gości już od pierwszych dni grudnia. Uczniowie w swoich klasach wystroili choinki, a samorząd uczniowski udekorował naszą szkołę.
W czwartek 6 grudnia przybył do naszej szkoły Święty Mikołaj. Wszystkie dzieci, i te starsze, i te młodsze nie mogły doczekać się tej wizyty. Oczywiście nie obyło się bez prezentów. Ponieważ Mikołaj był bardzo w tym roku wyrozumiały wszyscy uczniowie bez wyjątku otrzymali słodki upominek, a Ci niegrzeczni wykazali się skruchą i obiecali poprawę.
Było dużo radości i uśmiechów. Przejęte i uradowane buźki, zwłaszcza najmłodszych dzieci, potwierdziły że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie go oczekują.
W tym wyjątkowym wielu uczniów, a także część nauczycieli ubrała Mikołajkowe czapki , a nawet stroje aby nasz Gość miło wspominał wizytę u nas i z chęcią powrócił w przyszłym roku. Zrobiło się sympatycznie, kolorowo, miło i świątecznie. Święta tuż tuż!!!