2019 04 11 mateusz

W dniach 6-7 kwietnia 2019r. w Szczecinie odbył się finał wojewódzkiego Małego Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie. W kategorii klas I-III Szkołę Podstawową nr 3 w Nowogardzie reprezentował Mateusz Kazuba uczeń klasy 2a, którego instruktorem jest Iwona Kusek. Konkurs podzielony był na dwa koncerty, w których wzięło udział 18 najlepszych recytatorów wyłonionych w eliminacjach powiatowych z całego województwa.

Mateusz recytując wiersze ,,Mole” i ,,Dziura” oczarował jury konkursowe, które przyznało mu tytuł laureata oraz otrzymał nominację do udziału w XXIX OGÓLNOPOLSKIM MAŁYM KONKURSIE RECYTATORSKIM w STARACHOWICACH. Mateusz ! Powodzenia !

Mamy nadzieję, że Mateusz, który po raz pierwszy przeszedł wszystkie etapy eliminacji, będzie mógł również pochwalić się tak ogromnym sukcesem jak jego starszy brat Jakub Kazuba, który niejednokrotnie wracał z Starachowic ze Złotym Kluczem – główną nagrodą w tym konkursie.