2019 05 15 czworbojDnia 09.05.2019 na stadionie miejskim w Nowogardzie odbyły się zawody lekkoatletyczne „Czwórboju LA” w ramach Igrzysk Dzieci (kl. V-VI).W zawodach uczestniczyły zespoły dziewcząt i chłopców z SP Wierzbięcin, SP nr 2 Nowogard i SP nr 3 Nowogard. Uczestnicy zawodów startowali w następujących konkurencjach sportowych : bieg na 60m,skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 600m (dziewcząt), 1000m (chłopców).

 

 

 

Klasyfikacja końcowa chłopców:

  • I miejsce SP3 Nowogard
  • II miejsce Wierzbięcin
  • III miejsce SP2 Nowogard

 

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

  • I miejsce SP2 Nowogard
  • II miejsce SP3 Nowogard
  • III miejsce Wierzbięcin

Uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy. Naszą szkołę reprezentowali: Drużyna dziewcząt: Modrzejewska Jagoda, Szczęsna Martyna, Adamelak Roksana Lipczyńska Oliwia, Plichta Julita, Turek Maja Pawlak Amelia, Bosiacka Pola, op .Wiesław Buczyński. Drużyna chłopców: Sokołowski Adam, Nowik Miłosz, Ferensztajn Kacper, Damicki Kacper, Paradziński Jakub, Gałka Bartek, Pawelec Wiktor, op. Cieślak Jacek. Gratulujemy !