2019 05 23 piknikDnia 23.05.2O19 po raz kolejny w naszej szkole odbył się piknik czytelniczy. Uczniowie klas młodszych w baśniowych przebraniach swoich ulubionych bohaterów przenieśli się do krainy fantazji. Korowód baśniowych postaci przeszedł na plac szkolny, gdzie czekała na wszystkich niespodzianka. Uczniowie klas trzecich zaczarowanym pociągiem zabrali wszystkich do krainy postaci baśniowych. Na poszczególnych stacjach czekali dobrze wszystkim znani bajkowi przyjaciele .Wspólna zabawa ,śpiew i taneczne pląsy wywoływały na buziach uśmiech i radość. Na zakończenie pikniku wszyscy razem zaśpiewali i zatańczyli do niemieckiej piosenki. Za pomoc w organizacji pikniku czytelniczego dziękuję p.E.Kucal i p. M. Kijowskiej oraz uczniom klas trzecich.