2019 06 04 mini1 2019 06 04 mini2

Dnia 02.06.2019 na stadionie miejskim w Nowogardzie odbył się Mini Mundial 2019 w piłce nożnej o Puchar Burmistrza Nowogardu. Nasi uczniowie startowali w grupie młodszej kl. III-IV pod nazwą Holandia, i w grupie starszej kl. V-VI pod nazwą Wenezuela. Drużyny nasze spisały się wyśmienicie kwalifikując się do Finału Wojewódzkiego w Szczecinie który odbędzie się dnia 14.06.2019r. W grupie młodszej nasz zawodnik Tomasz Ostasz został „Najlepszym Strzelcem” i „Kozakiem Turnieju” w kategorii młodszej rocznik 2008 i młodsi. Serdecznie Gratulujemy Tomkowi i Wszystkim Zawodnikom Turnieju ! Życzymy Powodzenia na Finale Wojewódzkim!

GRUPA MŁODSZA - kwalifikacja do finału wojewódzkiego w Szczecinie 1 MIEJSCE - HISZPANIA /SP 1 NOWOGARD 2 MIEJSCE - NIEMCY / SP 2 NOWOGARD

GRUPA STARSZA- kwalifikacja do finału wojewódzkiego w Szczecinie
1. WENEZUELA - SP 3 NOWOGARD
2. NIEMCY - SP 2 NOWOGARD

Grupę młodszą reprezentowali: Pacelt Amelia, Kozłowska Santia, Lewandowski Kryspin, Puszcz Jonatan, Kucharski Juliusz, Wachowiak Bartosz, Zając Maurycy, Malewski Filip, Ostasz Tomasz, Zieleśkiewicz Adam.
Grupę starszą reprezentowali: Nowik Miłosz, Sokołowski Adam, Danicki Kacper, Rossa Gabriel, Ferensztajn Kacper, Paradziński Jakub, Duraj Oskar, Gała Bartosz, Kowalska Martyna, Gała Julia.