SUKCES UCZNIÓW SP 3 w POWIATOWEJ CZWÓRECZCEDnia 07 czerwca 2019 r., w Szkole Podstawowej nr 4 w Goleniowie odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny pn. ,,Czwóreczka”, w którym uczestniczyły szkoły z powiatu Goleniowskiego. Zostaliśmy zaproszeni na ten konkurs już po raz dziewiąty. Każda szkoła delegowała pięcioro uczniów - po jednym z klasy 4, 5, 6, 7 oraz 8.

"Trójkę" reprezentowali: Antoni Sienkowski z klasy 4b, Tomasz Grygowski z klasy 5b, Maria Klimczak z klasy 6a, Aleksandra Borkowska z klasy 7a oraz Szymon Heiser z klasy 8b. W klasyfikacji indywidualnej :
- Antoni Sienkowski i Szymon Heiser zostali Mistrzami Matematyki I stopnia
- Ola Borkowska – Mistrzem Matematyki III stopnia.
- Klasyfikacji zespołowa - wszyscy uczniowie zajęli II miejsce.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych uczniów, którzy godnie zaprezentowali szkołę w powiecie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.