2019 06 18 minimundial

Dnia 14.06.2019r. w Szczecinie na stadionie Pogoni odbył się Finał Mini Mundialu w piłce nożnej. Nasz zespół startował w barwach Holandii. W fazie grupowej nasz zespół pokonał Rumunię 2:0, następnie przegrał z zespołem Meksyku 0:1. W ćwierćfinale wygrali z Niemcami 3:1. W półfinale z Hiszpanią w normalnym czasie wynik był bezbramkowy 0:0, w rzutach karnych wygraliśmy 3:1. W finale klas III-IV nasz zespół uległ nieznacznie drużynie z USA 0:1. Bartosz Wachowiak został uznany za najlepszego bramkarza turnieju w swojej grupie wiekowej. Zespół SP 3 – Holandia reprezentowali: Santia Kozłowska, Amelia Pacelt, Kryspin Lewandowski, Maurycy Zając, Bartosz Wachowiak, Filip Malewski, Juliusz Kucharski, Adam Zieleśkiewicz, Tomasz Ostasz, Jonatan Puszcz. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy i puchar. Za zajęcie II miejsca zespół nasz otrzymał 2 godziny pobyt na kręgielni w Szczecinie.

Grupa starsza zajęła VI miejsce w składzie: Miłosz Nowik, Adam Sokołowski, Bartosz Gała, Gabriel Rossa, Martyna Kowalska, Oskar Duraj, Julia Gała, Jakub Rączka, Wiktor Pawelec.