2012 03 07 recytacjaELIMINACJE SZKOLNE
Jak co roku w naszej szkole odbyły się eliminacje do etapu gminnego Małego Konkursu Recytatorskiego. W poziomie klas I – III wzięło udział 18 uczestników. W poziomie klas IV – VI do eliminacji przystąpiło 12 uczniów.
Jury złożone z nauczycieli naszej szkoły, wytypowało w kategorii klas I – III następujących uczniów:

• I miejsce – Michalina Kiryk kl. II a
  • II miejsce – Maja Tębłowska kl. IIa
  • III miejsce – Nikola Rusak kl. IIb

W kategorii klas IV - VI naszą szkołę w eliminacjach gminnych reprezentowali będą:

• I miejsce – Jakub Kazuba - Va
  • II miejsce – Weronika Modrzejewska - IVa
  • III miejsce – Zuzanna Putkowska – IVa

ELIMINACJE GMINNE
W Eliminacjach gminnych które odbyły się 16. II 2012r. w NDK wzięło udział 17 uczestników z gminy Nowogard.
Mimo, że konkurs podzielony jest na trzy kategorie (I – III, IV – VI i gimnazja), to zadaniem Jury jest wybór czterech recytatorów, bez względu na kategorie.
Nasza szkoła odniosła ogromny sukces!
Spośród czterech laureatów – trójka zwycięzców to uczniowie naszej szkoły:

• Jakub Kazuba uczeń klasy Va –tytuł Laureata -opiekun Pani Anety Drążewskiej i Anny Pawlik – Burak
  • Michalina Kiryk kl. II a tytuł Laureata –opiekun Pani Anety Drążewskiej i Małgorzaty Wdowińskiej
  • Maja Tębłowska kl. IIa tytuł Laureata –opiekun Pani Anety Drążewskiej i Małgorzaty Wdowińskiej
  • Nikola Rusak kl. II b otrzymała wyróżnienie- opiekun Pani Edyty Kucal

Nasi górą!!! Życzymy im powodzenia w marcowych eliminacjach powiatowych w Goleniowie!!!