2019 11 22 kosz

I miejsce

20 listopada 2019 r. na hali sportowej w SP 3 Nowogard odbyły się Mistrzostwa Gminy w Piłce Koszykowej Chłopców w ramach IMS. W turnieju wzięło udział pięć zespołów z gminy Nowogard. Były to : SP nr 1 Nowogard, SP nr 2 Nowogard , SP w Wierzbięcinie , SP 4 Nowogard, SP nr 3 w Nowogardzie. Drużyny grały systemem każdy z każdym .

Po zaciętej rywalizacji miejsca medalowe zajęły:

I miejsce SP 3 Nowogard
II miejsce SP 1 Nowogard
III miejsce SP 4 Nowogard
IV miejsce SP Wierzbięcin
V miejsce SP 2 Nowogard

Do finału powiatowego zakwalifikowały się szkoły z SP nr 3 Nowogard i SP nr 1 Nowogard. Nasz zespół wystąpił w składzie: Sokołowski Adam ,Danicki Kacper, Prokopiak Ksawier, Gajewski Aleks, Rossa Gabriel, Maniewski Maciej, Nowik Miłosz, Laskowski Wiktor, Pawelec Wiktor, Chodak Maksym.

Opiekun : Jacek Cieślak.