Tydzień z Kubusiem PuchatkiemOpowieści o Kubusiu Puchatku i jego przyjaciołach ze Stumilowego Lasu to klasyka literatury dla najmłodszych. Opowiadania A. A. Milne zna każde dziecko. Przetłumaczone na kilkanaście języków, uwielbiane są przez dzieci na całym świecie. Dla nich Kubuś Puchatek jest ukochaną przytulanką, która dzieli z nimi ciekawość świata. Walt Disney przeniósł przygody sympatycznego misia na wielki ekran. Dziś Kubuś Puchatek Walta Disneya jest mieszkańcem dziecięcych marzeń w każdym domu. Przez tydzień w bibliotece szkolnej dzieci poznawały przyjaciół Stumilowego Lasu .Układały puzzle , rysowały książkowych bohaterów. Nowe przygody sympatycznego misia czytała dzieciom dyrektor Nowogardzkiej Biblioteki Publicznej pani Aneta Wysoszyńska. Kubuś z książki A. A. Milne i Kubuś W. Disneya jest tak samo emocjonalnie odbierany przez młodszych czytelników jak i starsze pokolenie na Kubusiu wychowane. Wszystkim życzymy dużo wrażeń z lekturą.