2019 12 20 siatka

II miejsce

20 grudnia 2019 r. na hali sportowej w SP 1 Nowogard odbyły się Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej Chłopców w ramach IMS. W turnieju wzięło udział pięć zespołów z gminy Nowogard. Były to : SP nr 1 Nowogard, SP nr 2 Nowogard , SP w Wierzbięcinie , SP Strzelewo, SP nr 3 w Nowogardzie. Drużyny grały systemem każdy z każdym .

Po zaciętej rywalizacji miejsca medalowe zajęły:

I miejsce SP 1 Nowogard
II miejsce SP 3 Nowogard
III miejsce SP 2 Nowogard
IV miejsce SP Strzelewo
V miejsce SP Wierzbięcin 

Do finału powiatowego zakwalifikowały się szkoły z SP1 Nowogard i SP3Nowogard. Nasz zespół wystąpił w składzie: Sokołowski Adam ,Danicki Kacper, Prokopiak Ksawier, Gajewski Aleks, Nowik Miłosz, Laskowski Wiktor, Pawelec Wiktor, Chodak Maksym ,Plichta Hubert ,Gała Bartek. Opiekun : Jacek Cieślak.