2019 12 20 tradycjeBoże Narodzenie to jedno z najważniejszych świąt w religii chrześcijańskiej. Wiążę się z nim wyjątkowa atmosfera i wiele wspaniałych tradycji bożonarodzeniowych, które pielęgnowane są w niemalże każdej polskiej rodzinie.Ubieranie choinki, szukanie na niebie pierwszej gwiazdki czy chowanie sianka pod obrusem stołu wigilijnego. O jakich tradycjach bożonarodzeniowych lepiej nie zapominać.

Tradycją naszej szkoły są coroczne apele z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia przygotowywane przez uczniów klas trzecich pod opieką nauczycieli. Chcieliśmy przypomnieć stare tradycje bożonarodzeniowe, które są pielęgnowane często w naszych domach.  ZDJĘCIA >>>

 

 

Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. O dobrą zabawę i miłe doznania słuchowe zadbali zaś zdolni aktorzy i wokaliści.

Ogromne zaangażowanie młodych aktorów opłaciło się, gdyż przedstawienie wywarło duże wrażenie i poruszenie.

Występ był niesamowitym przeżyciem dla wszystkich, którzy uczestniczyli w apelu. Czas po apelu był wspaniałą okazją do złożenia życzeń, do wzruszeń i wspomnień, których nigdy nie brakuje.