2020 01 22 festiwal

Dnia 17.01.2020r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIV Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej ,,Gwiazdka” w Dobrej. Całe wydarzenie zostało po raz kolejny zorganizowane w Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Dobrej i zostało objęte Patronatem Starosty Łobeskiego. Naszą Trójeczkę reprezentowali: Gabriela Grochala, Mateusz Gałęski, Maya Duszyński oraz Agata Kazimierczak, rywalizując w trzech kategoriach wiekowych. Wszyscy uczestnicy profesjonalnie wykonali swój utwór o tematyce Bożonarodzeniowej i godnie reprezentowali naszą szkołę. Konkurs przeniósł ponownie wszystkich uczestników jak i słuchaczy – w świąteczny nastrój. Repertuar prezentował różne kolędy i pastorałki, a uczestnicy zaczarowali nas swoimi licznymi talentami nie tylko wokalnymi. Były dodatkowe układy taneczne i gra na różnych instrumentach muzycznych, dzięki czemu młodzi ludzie mogli pokazać jak duży jest wachlarz ich umiejętności.

Poziom tegorocznego Festiwalu był bardzo wysoki, dlatego tym bardziej cieszymy się z miejsc zdobytych przez nasze uczennice. Laureatkami tego konkursu zostały:

Gabriela Grochala – I miejsce w kategorii przedszkolnej
Maya Duszyński –  II miejsce w kategorii klas 1-3

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy wzrusza jących występów!!!
Dziękujemy organizatorom za super zabawę, nagrody i słodki poczęstunek.