przedszkola27stycznia 2020r. w ramach współpracy z Przedszkolami w szkole odbył się świąteczny ,,Koncert” połączony z przedstawieniem z okazji Dni Otwartych Szkoły. Przyszłych uczniów klas pierwszych wraz z wychowawczyniami przywitał pan dyrektor Piotr Kazuba. Zaproszeni goście mieli okazję jeszcze raz przypomnieć sobie wyjątkową, świąteczną atmosferę oraz tradycje bożonarodzeniowe, które są pielęgnowane często w ich domach. O dobrą zabawę i miłe doznania słuchowe podczas przedstawienia zadbali uczniowie klas trzecich. Duże wrażenie na licznej publiczności wywarła kolęda ,,Lulajże Jezuniu” wykonana na fletach przez grupę uczniów klas 5, przygotowanych przez p. Łukasza Włodka. Występ zakończony był wspólną zabawą ruchową w języku niemieckim, którą prowadzili uczniowie z klas 7 i 8. Wszystkim przybyłym Paniom i Dzieciom z nowogardzkich Przedszkoli  dziękujemy za odwiedzenie naszej szkoły.