2020 02 04f1 2020 02 04f2

 

W miniony piątek 31 stycznia br., odbył się niesamowity koncert - NDK i Przyjaciele dla Wiktora, ucznia klasy 2 naszej szkoły. Nowogard w pięknym stylu pokazał, iż umie i chce pomagać! Sala widowiskowa wypełniona była do ostatniego miejsca. Na scenie specjalnie dla Wiktora wystąpiło ponad 145 wykonawców. Koncert poprowadzili Dyrektor NDK Aneta Drążewska w towarzystwie Pastora Cezarego Komisarza. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Nowogardu Robert Czapla.
Motywem przewodnim tegorocznego koncertu była piosenka dziecięca. Znane i lubiane przeboje porwały naszą publiczność z miejsc. Jak cudownie, choć przez chwilę znowu być dzieckiem i wyginać śmiało ciało. Bajkowy wieczór wyczarowaliśmy specjalnie dla niego - Naszego Małego Bohatera!!!
Łączna kwota, jaka wpłynęła na subkonto Wiktora to: 42.117,10 zł !!! Z czego 37.617,10 zł zebraliśmy w dniu koncertu (w tym 18.400,00 zł z licytacji). 4500 zł zostało przesłane bezpośrednio przez darczyńców na subkonto Wiktora. Kochani jesteście wspaniali!!!
Koncert odbył się w trzech odsłonach. Części artystyczne rozdzielone były licytacją.Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom za licznie przekazane przedmioty i usługi. Fanty na licytacje były jeszcze dostarczane tuż przed koncertem jak i w czasie jego trwania.
Na kiermaszu w holu NDK o nasze podniebienia zadbali rodzice i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 3 oferując gorące napoje, pyszne ciasta oraz gorący żurek ufundowany przez P.P.H.U. "Ewa" Ewa Kasprzyk. Na stoisku z fantami można było nabyć wiele ciekawych przedmiotów. Każdy, kto uczestniczył w koncercie stawał się sponsorem, a to za sprawą choćby wykupionych cegiełek.
W koncercie wzięli udział:

Szkoła Podstawowa nr 2,
Szkoła Podstawowa nr 3,
Szkoła Podstawowa nr 4,
I Liceum Ogólnokształcące,
Publiczne Przedszkole z oddziałami integracyjnymi „Zielone przedszkole”
Przedszkole nr 1 im. Niezapominajka,
Publiczne Przedszkole nr 3,
Artystyczne Przedszkole Kraina Fantazji,
Uniwersytet Trzeciego Wieku,
Ale Babki z Ostrzycy,
Urząd Gminy w Osinie,
Komisariat Policji w Nowogard,
Restauracja w Starym Kinie,
Marcin Szpigiel
Dom Pomocy Społecznej.
Nowogardzki Dom Kultury
Serdecznie dziękuję nauczycielom, rodzicom, uczniom i pracownikom szkoły oraz wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę „Wielkiego Serca” do szerokiego wachlarza działań związanych z organizacją koncertu „NDK i Przyjaciele dla Wiktora”! To była niesamowita pomoc dla naszego ucznia i jednocześnie wspaniała prezentacja siły wolontariatu Nas Wszystkich! Pięknie dziękuję Dyrektor NDK p. Anecie Drążewskiej, Przewodniczącej Rady Rodziców SP nr 3 p. Agnieszce Niedośmiałek i Wychowawczyni Wiktora p. Małgorzacie Wdowińskiej za wszystkie działania związane z organizacją koncertu. Dziękuję!!! Dyrektor Szkoły - Piotr Kazuba.
Sponsorzy:
Foto Marzena Marcinkiewicz, Best Video Sebastian Leszczyński, Maciej Żabecki, Państwo Barbara i Ryszard Źróbek, Justyna, Sklep Sezam – Pani Marzena Piątkowska, „Świat dziecka – Sezam Plus” Marek Piątkowski, Jagoda Frądczak, Sklep Bieliźniany – „Sandra”, Kalinka i Ignaś, Księgarnia przy Rondzie, Agnieszka, Firma Haga Agnieszka Pawlik, Agata Zawierucha, Paweł Błaszczyk, Anna Laskowska, Monika Piłat, Monika Kluszczyńska, Waldemar Geblewicz, Magdalena Wrona, Justyna Stuligłowa, Kasia, Sklep Viva Moda, Piotr Machut, Inez Krystkiewicz, Mateusz Zaremba, Unity Line, Ola Jarczewska, Oliwier Lejman, Teresa Olewicka, Paweł Czekała, Ewelina Gałęska, Janusz Białczak, Hurtownia Zabawek Deef Szczecin, Stowarzyszenie na poddaszu, Emil Kotecki, Szkoła Językowa -ENGLISH CLUB, Bogusia, Zuzia Gajda, Krzysztof Bosiacki, Ola Szewc, Jarosław Jarząb, Anita Nowacka, Izabela Sankowska, Dorota Banasik, Karolina Posacka, Marek Wiatr, Sklep LILU MADAME, Fitness Club GYM Nowogard, Salon Urody GLAMUR- Dorota Solarska, Salon Fryzjerski TYNA - Justyna Kozłowska, Foto Venus, Akademia Malucha, Krzysztof Skryplonek, Kosmetologia estetyczna – DERMO SPA, LABORATORIUM PIĘKNA - Ewelina Kujawa, Centrum Kosmetyki Samochodowej AUTO SPA RUDNICKI, Wioleta Owczarek, Paulina Kozera, Krzysztof Bakalarski, Sylwia Podgórska, Salon Kosmetyczny Ewa Lorent, Boono Creaive - Aneta Woźniak, Anna Kubiak, Koło Gospodyń Wiejskich w Ostrzycy, Małgorzata i Jacek Cyboroń, Marzena Marcinkiewicz, Kasia M, Salon Kosmetyczny Clarina - Kalina Mostowska, Sławomir Edyta Wencel, Ośrodek Wypoczynkowy MATPIK, Julita Tadeja- Berg, Dziunia piecze i gotuje, Artur Konior, Zarząd Okręgowy NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w Szczecinie, BliskieRelacje - Martyna Kawa, Firma Dobra „Żwirownia Dobropole”, Hurtownia Pier, darczyńcy anonimowi, Maria Jakimik, Joanna Świderska , Bogusia Alhamali, Aneta Bożeszkowska, Marta Maziarz, Pracownia Ceramiki Dwojaczek,. Dorota Furmańczyk, Ania Podolan, SP 4 Nowogard, Agro Business Trade SP. ZOO.
Kochani bardzo dziękujemy, iż ten wieczór spędziliście z nami. Udowodniliśmy, iż moc pomagania jest w każdym z NAS! Już dziś zapraszamy na kolejny cudowny koncert z cyklu NDK i Przyjaciele.