2020 02 17 konkurs rec01 2020 02 17 konkurs rec02

Eliminacje szkolne Małego Konkursu Recytatorskiego to wydarzenie, które wrosło w tradycję naszej szkoły. Od lat budzi emocje w recytatorach, którzy często po raz pierwszy stają na scenie i starają się wypaść jak najlepiej, a czasem na przeszkodzie staje im trema. Najdelikatniejsze struny emocji zostają również poruszone w słuchaczach, których bawią lub wzruszają prezentacje recytatorów.
6 lutego uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje umiejętności na scenie. Z licznego grona znakomitych recytatorów wytypowano laureatów, którzy będą reprezentowali naszą szkołę w Nowogardzkim Domu Kultury (25 lutego 2020r.) oraz wyróżniono najciekawsze interpretacje.

Laureaci:
Antonina Kuszyk - kl.2c
Mateusz Kazuba - kl.3a
Jan Błaszczyk - kl.3a
Anna Rudnicka – kl.5b
Kacper Ferensztajn – kl.6a
Jakub Paradziński – kl.6a
Oskar Duraj – kl.6a
Pola Bosiacka – kl.7a
Agata Marczuk – kl.8a
Aurelia Kubacka – kl.8a

Wyróżnieni zostali:
Dawid Rogala – kl.3c
Aleksander Kucharczyk – kl.3a
Daria Kazana – kl.2b
Maja Krystkiewicz kl.2a
Liliana Żywica – kl.1c
Jagoda Dendał – kl.1b
Maria Pawlik – kl.1a
Gaja Sońtka – kl.1a

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a laureatom życzymy sukcesów w kolejnych etapach konkursu.