2020 02 07 recytatorDziesięciu szkolnych artystów zakwalifikowanych do etapu powiatowego!

W dniu 25.02.2020r. w Nowogardzkim Domu Kultury odbyły się miejsko – gminne eliminacje do Małego Konkursu Recytatorskiego. W jury zasiedli pani Ewa Sobczak(aktorka Teatru Współczesnego w Szczecinie) oraz pani Iwona Mirońska – Gargas (instruktor teatralny ze Szczecina). Uczniów naszej szkoły reprezentowało 10 najlepszych recytatorów, którzy dzięki swojej wytrwałej pracy osiągnęli ogromny sukces kwalifikując się w pełnym składzie do eliminacji powiatowych. Skład drużyny recytatorów to:

  1. Antonina Kuszyk-2c
  2. Jan Błaszczyk -3a
  3. Mateusz Kazuba-3a
  4. Anna Rudnicka-5b
  5. Kacper Ferensztajn-6a,
  6. Oscar Duraj-6a (reprezentant SP nr 3 i NDK)
  7. Jakub Paradziński-6a
  8. Pola Bosiacka-7a
  9. Agata Marczuk-8a
  10. Aurelia Kubacka-8a

Wszyscy artyści otrzymali tytuł LAUREATA i będą reprezentować naszą szkołę w konkursie powiatowym w Goleniowie. Serdecznie gratulujemy całej ekipie i trzymamy za nich kciuki na kolejnych etapach konkursowych.