20200226 supermatW piątym, styczniowym etapie szkolnego konkursu SUPER MATEMATYK TRÓJKI 2019/2020 wzięło udział 52 uczniów klas 4, 5 i 6 naszej szkoły.
Oto wyniki ich rywalizacji o tytuł Matematyka Stycznia:
klasy 6.
1. Tomasz Grygowski
2. Bartłomiej Modrzejewski
3. Piotr Dołhań, Amelia Tyza
Pozostali uczestnicy: Siekiera Marcel, Solarski Oliwier, Ferensztajn Kacper, Grygorcewicz Igor, Kuszyk Maria, Łydzińska Hanna, Rączka Jakub, Zdun Maciej, Możejko Oskar, Pietrzyk Miłosz, Zięciak Miłosz, Bołdyńska vel Dobrska Laura, Duda Jan, Duraj Oskar, Paradziński Jakub, Grzelak Magdalena, Sawicka Malwina, Warian Aleksander, Turek Maja

RANKING uczniów klas 6. po pięciu etapach - miejsca na podium
1. Tomasz Grygowski
2. Bartłomiej Modrzejewski
3. Piotr Dołhań
klasy 5.
1. Sebastian Plichta, Antoni Sienkowski
2. Santia Kozłowska
3. Borys Kokoszka, Aleksander Więzowski
Pozostali uczestnicy: Borowiecka Jagoda, Grzywacz Michał, Kotowicz Julia, Kucharski Juliusz, Konkel Magdalena, Szewc Oliwia , Wachowiak Bartosz, Borzeszkowska Blanka, Kowalczyk Maksymilian.

RANKING uczniów klas 5. po pięciu etapach - miejsca na podium
1. Antoni Sienkowski
2. Aleksander Więzowski
3. Sebastian Plichta
klasy 4.
1. Filip Józefowicz
2. Krzysztof Klauziński
3. Michał Dzierzbicki, Laura Podgórska, Alicja Sierzchała
Pozostali uczestnicy: Kulak Hanna, Przybyłek Maciej, Świątczak Maciej, Kozłowski Paweł, Szulc Agata, Zawendowska Zuzanna, Jasiński Jakub, Kośmider Kajetan, Bazyl Iga, Małecki Eryk.

RANKING uczniów klas 4. po pięciu etapach - miejsca na podium
1. Filip Józefowicz