Komunikat Dyrektora SP nr 3 Nowogard

W związku z rozprzestrzeniającym się zagrożeniem zarażenia koronawirusem wprowadza się zawieszenie bezpośredniej obsługi interesantów szkoły na okres od 16.03.2020 r. tj. poniedziałek do odwołania.

W przypadku wystąpienia pilnej potrzeby kontaktu z administracją lub dyrekcją prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 091 39 26 291 lub wysyłając @ na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rekrutacja w szkole trwa zgodnie z harmonogramem do dnia 27.03.2020 r. Podania do klas I i oddziału „0” składamy wysyłając wniosek drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Wnioski dostępne na stronie szkoły: www.sp3.nowogard.pl

Posiłki na stołówce szkolnej wydawane będą jedynie na wynos.
Na stołówce jednocześnie mogą przebywać maksymalnie 4 osoby.

KONTAKT ZE SZKOŁĄ POD NUMEREM - 91 39 26 291