logopNa początku marca 2021r. przeprowadzone zostały przeprowadzone dwa konkursy logopedyczne. Pierwszy obejmował klasy I – III. Zadaniem uczniów było napisanie krótkiego wiersza, który zawiera trudne do wymowy słowa. Celem konkursu było pobudzanie uczniów do aktywności twórczej w dziedzinie poezji, dążenie do poprawności językowej, dbanie o prawidłową wymowę oraz rozwijanie umiejętności werbalnych.
Dnia 09.03.2021r. komisja konkursowa (Paulina Ziemba-Ogiewa, Roksana Litwin, Ewelina Gałęska) wyłoniła laureatów:
I miejsce – Gabriela Grochala kl. IA
II miejsce – Aleksandra Jarczewska kl. IIB
III miejsce – Michalina Syfert kl. IA
Uczniowie wyróżnieni: Patrycja Bernecka (kl. IIB), Hanna Kluszczyńska (kl. IA), Arnold Litwin (kl. IIA).

Drugi konkurs obejmował klasę „0”. Zadaniem uczniów było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej logopedę szkolnego. Celem konkursu dla klasy „0” było przedstawienie zawodu logopedy, dbanie o prawidłową wymowę. Ze względu na bardzo małą liczbę prac konkursowych wyłoniono jedną laureatkę.
I miejsce – Michalina Szarek.