grochalaUczennica klasy 2a Gabriela Grochala zdobyła 3 miejsce - w drugiej edycji konkursu na spot ekologiczny pn. „Eko–Kadr” w ramach 15. Dąbskich Wieczorów Filmowych. Celem konkursu było podniesienie świadomości ekologicznej społeczeństwa, poprzez zaangażowanie uczestników w tworzenie atrakcyjnych i nowoczesnych materiałów edukacyjnych w postaci spotów video. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych zamieszkujących na terenie województwa zachodniopomorskiego. Należało stworzyć krótki spot video ukazujący w kreatywny i optymistyczny sposób  wszelkie działania podejmowane na rzecz ochrony środowiska w dwóch kategoriach tematycznych: ,,Czyste powietrze” i ,,Moja woda”. Organizatorem konkursu był Miejski Ośrodek Kultury w Szczecinie, a Patronat honorowy objęło Kuratorium Oświaty w Szczecinie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!