PNpowiatW dniu 07 października 2021r. na Stadionie OSIR w Goleniowie odbył się finał powiatowy w piłce nożnej chłopców (IMS). W turnieju udział wzięły zwycięskie drużyny z półfinałów powiatowych tj. : SP 4 Goleniów, SP 1 Nowogard i SP 3 Nowogard.

Miejsca poszczególnych drużyn po turnieju przedstawiają się następująco:

I miejsce – SP nr 1 Nowogard (6 pkt)

II miejsce – SP nr 3 Nowogard (3 pkt)

III miejsce – SP nr 4 Goleniów  (0 pkt)

Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Ferensztajn Kacper,Ostasz Tomasz, Paradziński Jakub, Rączka Jakub, Duraj Oskar, Sobczyk Borys, Warian Aleksander, Myshka Wiktor, Kucharski Juliusz, Wachowiak Bartosz. Opiekunem zespołu jest p.Piotr Kazuba.

Podczas turnieju opiekę nad naszą drużyną sprawował również p. Przemysław Pawlak któremu serdecznie dziękujemy za merytoryczne i taktyczne uwagi dla zespołu podczas turnieju.

(art.Piotr Kazuba)