2012 05 25 dzień matkiDzień Mamy w oddziale zerowym

Dnia 24 maja 2012r. o godzinie 10.00 w Szkole Podstawowej Nr 3 w oddziale zerowym grupy pięciolatków i sześciolatków odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki, która jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. Z tej okazji zaprosiliśmy wszystkie nasze mamy do klas, aby obejrzały przygotowany przez dzieci program artystyczny .Uroczystość rozpoczęła się poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców , następnie wychowawczynie złożyły serdeczne życzenia wszystkim przybyłym mamom. Wszystkie mamy z wielką uwagą i podziwem wysłuchały wzruszających wierszy i piosenek przygotowanych specjalnie dla nich w ten wyjątkowy dzień. Szanowni goście mogli też podziwiać pokazy taneczne i specjalnie przygotowane układy choreograficzne swoich pociech. Dodatkową atrakcją było wręczanie własnoręcznie wykonanych prezencików i laurek wykonanych przez uczniów oraz składanie życzeń. Nie obyło się bez wzruszeń gdyż nie jednej mamie popłynęła łza radości po policzku.

A my wszyscy byliśmy dumni, że w tak piękny sposób mogliśmy im podziękować za wszystko co dla nas zrobiły i robią. Uroczystość przebiegła w ciepłej i miłej atmosferze i na pewno na długo pozostanie w pamięci dzieci i mam.