Mini Mundial 2012Drużyna z SP 3 - Bośnia i Hercegowina III miejsce w Mini Mundialu 2012 !!!

W dniu 9 czerwca br., o godzinie 10.00 na stadionie przy boisku bocznym zlokalizowanym przy ul. Twardowskiego w Szczecinie rozegrany został finał Mini Mundialu 2012. W turnieju udział wzięły 32 drużyny z województwa zachodniopomorskiego. Z gminy Nowogard do finału dostały się cztery drużyny:

w kategorii klasy III – IV
Dania – Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowogardzie - opiekun Wiesław Buczyński
Bośnia i Hercegowina - Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowogardzie – opiekun Jacek Cieślak

w kategorii klasy V - VI
Serbia – Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowogardzie – opiekun Artur Danilewski
Polska – Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowogardzie – opiekun Grzegorz Górczewski.

Nasza Drużyna pod kierunkiem p. Jacka Cieślaka zajęła III miejsce !!!

Po zaciętej walce w półfinale Bośnia uległa Izraelowi 3 – 1, a w meczu o 3 miejsce pokonała Brazylię 3 - 2, dzięki czemu zdobyła brązowy medal. Natomiast Serbia wygrała w półfinale z Portugalią 3 – 1, a w meczu o 1 miejsce pokonała Niemcy 1 – 0 i została Mistrzem Turnieju. Na zakończenie drużyny uhonorowane zostały pucharami, medalami i nagrodami rzeczowymi, a Serbia otrzymała od Prezesa Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej nagrodę główną – bilet wstępu na mecz eliminacyjny do Mistrzostw Świata Polska – Mołdawia, który rozegrany zostanie 11 września. Serdecznie gratulujemy Naszej Drużynie i wszystkim ekipom biorącym udział w finałach !Pozdrawiamy drużynę zwycięska -Serbię z SP nr 1 w Nowogardzie.