legendyPZSzkoła Podstawowa nr 1 w Nowogardzie była organizatorem Gminnego Konkursu Plastycznego ,,Legendy Pomorza Zachodniego”. Celem konkursu było rozbudzanie potrzeby poznania historii najbliższej okolicy i promowania czytelnictwa na podstawie wybranej książki:,, W Krainie Gryfitów. Legendy i podania Pomorza Zachodniego”, oraz rozwijanie wyobraźni i własnej inwencji plastycznej. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie zajmując wysokie miejsca.

Kategoria wiekowa klasa 1-3:

I MIEJSCE -WOJCIECH GĘBALA -klasa 2a
III MIEJSCE -ALEKSANDRA JARCZEWSKA -klasa 3b
Wyróżnienie:
OLIWIA JANIAK -klasa 2a
OSKAR WIECZOREK -klasa 2a
ADAM KRYSTKIEWICZ -klasa 2a

Kategoria wiekowa klasa 4-6:
II MIEJSCE -ZUZANNA ŚMIECIUCH -klasa 6b
III MIEJSCE -ALEKSANDRA ZAWIERUCHA -klasa 5b

Wyróżnienie:
WIktoria WIĘZOWSKA -klasa 4b
XU ZILING -klasa 4b

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!