zak823 czerwca ósmoklasiści pożegnali się ze społecznością naszej szkoły i uroczyście "zamknęli drzwi" za swoją edukacją na etapie szkoły podstawowej. Absolwenci byli głównymi bohaterami tego wydarzenia, ale wśród zaproszonych gości znaleźli się także pracownicy szkoły, rodzice oraz przedstawiciel Burmistrza Nowogardu sekretarz Gminy Nowogard - pan Paweł Juras.

Były gratulacje, podziękowania i cała masa emocji trudnych do opanowania - uśmiechy przeplatały się ze łzami, na szczęście tylko ze wzruszenia. A o wzruszenie nie było trudno, bo ósmoklasiści włożyli wiele pracy w to, by apel pożegnalny miał wyjątkowy charakter. Swoje podziękowania skierowane do zgromadzonych gości nie tylko wyrazili w słowach, ale także z młodzieńczym entuzjazmem wyśpiewali je i wytańczyli.

Ze swoimi wychowankami pożegnały się wychowawczynie, które przez osiem lat otaczały opieką ósmoklasistów - w klasach 1-3 były to panie: Iwona Kusek, Ewa Antczak i Anna Lisiecka; w klasach 4-8 te funkcje sprawowały panie: Magda Kubiak, Edyta Bosiacka i Marta Maziarz.

Serdecznie dziękujemy rodzicom absolwentów za wieloletnią współpracę oraz za pomoc w organizacji balu i uroczystego apelu.

Drodzy Absolwenci, zakończenie edukacji w szkole podstawowej oznacza jednocześnie początek innej drogi życiowej, więc idźcie przed siebie z entuzjazmem, podsycajcie Waszą młodzieńczą świeżość i ciekawość świata, nie rezygnujcie z marzeń, bo każdy z Was ma ważną rolę do spełnienia.

RELACJA FOTOGRAFICZNA >>>                                                    (art.p.M.Maziarz)