osiagniecia- I miejsce Gminne Współzawodnictwo Sportowe Szkół ID za rok szkolny 2021/2022

- II miejsce Gminne Współzawodnictwo Sportowe Szkół IMS za rok szkolny 2021/2022

- Finalista Przedmiotowego Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego - Tomasz Grygowski

- Finalista Przedmiotowego Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego - Filip Józefowicz

- Finalista Przedmiotowego Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego - Piotr Dołhań

- Finalista Przedmiotowego Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego - Tomasz Grygowski

- Finalista Przedmiotowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego - Wiktoria Ziółkowska

- Stypendium Burmistrza Nowogardu / Talent Ziemi Nowogardzkiej 2022 -Oskar Duraj

- Stypendium Burmistrza Nowogardu / Talent Ziemi Nowogardzkiej 2022 -Filip Józefowicz

- Stypendium Burmistrza Nowogardu / Talent Ziemi Nowogardzkiej 2022 -Mateusz Kazuba

- Stypendium Burmistrza Nowogardu / Talent Ziemi Nowogardzkiej 2022 -Gabriela Grochala

- Stypendium Burmistrza Nowogardu / Talent Ziemi Nowogardzkiej 2022 -Adam Krystkiewicz

- Akt Godności Najlepszego Absolwenta - Tomasz Grygowski

- Akt Godności Najlepszego Sportowca - Kacper Ferensztajn

- Akt Godności Najlepszego Sportowca - Tomasz Ostasz

- Akt Godności Najlepszego Sportowca - Jakub Paradziński

- Laureat „Kangur Matematyczny 2022”- Filip Józefowicz

- Wynik Bardzo Dobry „Kangur Matematyczny 2022”- Krystkiewicz Adam

- Wyróżnienie „Kangur Matematyczny 2022” - Sienkowski Antoni

- Wyróżnienie „Kangur Matematyczny 2022” - Więzowski Aleksander

- I miejsce Międzynarodowy Konkurs „Niedźwiedź Wojtek - Żołnierz Gen.Andersa” - Weronika Krusińska

- Wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs „Niedźwiedź Wojtek - Żołnierz Gen.Andersa” - Barbara Grzelak

- Laureat III miejsca /29 I ¾ Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego/ - Mateusz Kazuba

- III miejsce Ogólnopolski Konkurs Wiedzy/Historia Polskiego i Światowego Olimpizmu - Blanka Borzeszkowska, Maria Kuszyk, Santia Kozłowska

- I miejsce Ogólnopolski Konkurs „Polscy Olimpijczycy są Wzorem” - Maria Kuszyk

- I miejsce Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Mój Wymarzony Kosmiczny Dzień ” - Adam Krystkiewicz

- II miejsce Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Śniegiem Prószy” - Aleksandra Jarczewska

- Laureat I miejsca Ogólnopolski Konkurs „LEON” - Emil Kotecki

- Ogólnopolski Konkurs „ENERGIA DRZEMIĄCA W SKAŁACH” III miejsce - Julia Owczarek, wyróżnienie - Agata Kawa i Maja Krystkiewicz

- Ogólnopolski Konkurs „ENERGIA DRZEMIĄCA W SKAŁACH”- „NAGRODA KURATORA OŚWIATY W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM – Oliwia Szach, Borys Kokoszka

- Ogólnopolski Konkurs „ENERGIA DRZEMIĄCA W SKAŁACH”- NAGRODA GEOLOGA POWIATOWEGO – Linda Stelmaszak