SP3zakI nadszedł długo oczekiwany czas radości i wolności. Czas odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy – WAKACJE 2022! 24 czerwca 2022r. o  godzinie  09:00 rozpoczęło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022 w Szkole Podstawowej nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Nowogardzie. Na początku wprowadzono poczet sztandarowy i odśpiewano hymny narodowe Polski i Ukrainy. Następnie głos zabrał Dyrektor Piotr Kazuba, który podsumował miniony rok szkolny i podziękował uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom za współpracę. Na apelu obecny był przedstawiciel Burmistrza Nowogardu, Wiceburmistrz p.Jarosław Hołubowski, który wręczył pięciu uczniom naszej szkoły Stypendia Burmistrza Nowogardu - Talent Ziemi Nowogardzkiej 2022.
Wzruszającym momentem tego apelu było pożegnanie pana Edwarda Tychońca, który odszedł na emeryturę po wielu latach pracy w naszej szkole jako informatyk, katecheta, instruktor koła szachowego i człowiek do zadań specjalnych – takich jak OSE, mobilna pracownia komputerowa, szkolne e-legitymacje, foto i tablo czy wymyślne dekoracje. Uczniowie zagrali i zaśpiewali dla Niego symboliczną pieśń pt.: „Barka”. Zasłużonemu emerytowi życzymy powodzenia! Edward to wspaniały człowiek o wielkim sercu dla uczniów, twórczy nauczyciel i niezastąpiony kolega.

RELACJA FOTOGRAFICZNA >>>                                              (art.SP 3)