2012 07 06 talentJakub Kazuba uczeń SP nr 3   -klasy 5 a-wychowawca Anna Pawlik-Burak.
- Kwalifikacje i udział w XXI Ogólnopolskim Dziecięcym Festiwalu Słowa Małego Konkursu Recytatorskiego 2011r.
- Laureat Małego Konkursu Recytatorskiego – Gminnego 2011r.
- Laureat Małego Konkursu Recytatorskiego – Gminnego 2012r.
- Laureat Małego Konkursu Recytatorskiego – Powiatowego 2011r.
- Laureat Małego Konkursu Recytatorskiego – Powiatowego 2012r.
- Laureat Małego Konkursu Recytatorskiego – Wojewódzkiego 2011r.
- III m-sce Mały Konkurs Recytatorski – Województwo 2012r.


Gratulujemy Serdecznie !!! Dla przypomnienia wspominamy ,że jest to już trzeci Talent przyznany Kubie głównie za jego osiągnięcia w dziedzinie recytacji. Już w pierwszej klasie przechodząc wszystkie szczeble(szkolny, gminny , powiatowy, wojewódzki, ogólnopolski)zdobył Tytuł Laureata Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w Starachowicach. Życzymy dalszych sukcesów i dziękujemy Pani Ani Pawlik –Burak i Pani Dyrektor NDK Anecie Drążewskiej za wyśmienite przygotowanie Kuby do wszystkich konkursów.

O innych Młodych Talentach Ziemi Nowogardzkiej czytaj na stronie www.nowogard.pl

 

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2011-2012