Matematycy Stycznia 2023SuperMatematyk TRÓJKI 2022/2023
W konkursie wzięło udział 118 uczniów naszej szkoły.
Oto wyniki według kategorii wiekowych:
klasy 4.
1. Korneliusz Kluba i Szymon Warkalewicz,
2. Łukasz Dziennik, Oskar Jakubczak, Gaja Sońtka, Zofia Werecka i Liliana Żywica,
3. Nela Frydenberg, Mateusz Gałęski, Hubert Kowalczyk, Ernest Kriger, Lena Misiak, Hanna Ostasz,
Kajetan Stelmaszak, Mateusz Wysoszyński i Weronika Zaremba.

Pozostali uczestnicy w kolejności alfabetycznej: Julia Bernecka, Marcel Budzich, Jagoda Dendał, Michał Dworak, Antoni Górczewski, Maciej Grabara, Aleksandra Jarczewska, Filip Kaniuka, Zuzanna Kazimierczak, Olaf Kluszczyński, Emil Kotecki, Marcelina Kubska, Arnold Litwin, Maciej Markowski, Sara Michalska, Franciszek Oszczak, Szymon Paczkowski, Maria Pawlik, Oliwier Pietraszek, Filip Piotrowski, Piotr Przytulski, Pola Sobczyk, Wiktor Śniegowski i Alan Tytoń.
klasy 5.
1. Wojciech Wróbel,
2. Wojciech Górski,
3. Wojciech Kołodziej,
Pozostali uczestnicy w kolejności alfabetycznej: Beata Bielska, Gracjan Bołbot, Albert Borzeszkowski, Fabian Husarz, Szymon Karpiuk, Kajetan Kasprzyk, Daria Kazana, Maja Kępa, Jaśmina Kotowicz, Anna Kramarenko, Michalina Miśkiewicz, Marceli Rossa, Nikodem Saja, Antoni Soszka, Filip Soszka, Paulina Walczak, Wiktoria Więzowska i Ziling Xu.
klasy 6.
1. Linda Stelmaszak,
2. Marcelina Kamińska,
3. Jan Cyboroń i Bolesław Szarek.
Pozostali uczestnicy w kolejności alfabetycznej: Jan Błaszczyk, Aleksandra Branecka, Maya Duszyński, Anna Garbaciak, Jakub Grygowski, Wiktor Grygowski, Oliwier Kamiński, Mateusz Kazuba, Aleksandra Kluszczyńska, Lena Kluszczyńska, Miłosz Konior, Szymon Konior, Karolina Kowalczyk, Igor Lewków, Oskar Margas, Hubert Michalski, Karolina Możejko, Alan Rydel, Zuzanna Strzyżewska i Julia Szczepkowska.
klasy 7.
1. Filip Józefowicz,
2. Alicja Sierzchała,
3. Gabriela Sawicka.
klasy 8.
1. Maja Górska,
2. Julia Kotowicz, Oliwier Kurkowski, Antoni Sienkowski, Oliwia Szewc i Aleksander Więzowski,
3. Jagoda Borowiecka,
Pozostali uczestnicy w kolejności alfabetycznej: Wojciech Antas, Zuzanna Bazyl, Blanka Borzeszkowska, Szymon Burak, Michał Grzywacz, Zuzanna Kędzia, Borys Kokoszka, Santia Kozłowska, Juliusz Kucharski, Oliwia Kwiatek, Jakub Laszkiewicz, Maciej Malinowski, Igor Mściszewski, Sebastian Plichta, Martyna Polakowska, Adam Prokopiak, Franciszek Sawicki, Hanna Stuligłowa, Szymon Trzaska, Bartosz Wachowiak, Michał Wojdyło i Hanna Zieleśkiewicz.
RANKING UCZNIÓW PO PIĘCIU ETAPACH:
Klasy 4.
1. Hubert Kowalczyk,
2. Oskar Jakubczak i Korneliusz Kluba,
3. Maria Pawlik,
Klasy 5.
1. Wojciech Wróbel,
2. Wojciech Górski,
3. Filip Soszka.
Klasy 6.
1. Maya Duszyński i Aleksandra Kluszczyńska,
2. Oskar Margas i Linda Stelmaszak,
3. Miłosz Konior.
Klasy 7.
1. Filip Józefowicz,
2. Alicja Sierzchała,
3. Gabriela Sawicka.
Klasy 8.
1. Antoni Sienkowski,
2. Aleksander Więzowski,
3. Oliwia Szewc i Oliwier Kurkowski.
Gratulacje dla wszystkich!!!
(art. p. Agnieszka Grygowska)