Mistrzostwa Powiatu Mini Piłka NożnaMistrzostwa Powiatu Mini Piłka Nożna

 

 

 

 


W dniach 23 i 25 października 2012r. w Goleniowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłkę Nożną  Dziewcząt i Chłopców. Nasze Drużyny zajęły III miejsca w powiecie goleniowskim. Po wcześniejszych pierwszych miejscach w Mistrzostwach Gminy i pierwszych miejscach w Półfinałach Powiatowych drużyny nasze zajęły równorzędne III miejsca w Powiecie. Gratulujemy !!!


Dziewczęta :
I miejsce -  SP nr 2 Nowogard
II miejsce – SP Stepnica
III miejsce - SP nr 3 Nowogard
IV miejsce - SP Kliniska

Skład drużyny dziewcząt : Natalia Szmyt, Sandra Wieczorek, Weronika Modrzejewska, Wiktoria Górska, Wiktoria Bańkowska, Kasia Skrobyranda, Wiktoria Kroczyńska, Iga Gmochowska, Daria Solarska, Dominika Miłek, Karolina Zięciak, Magda Olejnik. Trener  zespołu - Pan Jacek Cieślak

Chłopcy :
I miejsce -    Szkoła Podstawowa Osina
II miejsce -   SP nr 2 Goleniów
III miejsce -  SP nr 3 Nowogard
IV miejsce -  SP Maszewo

Skład  drużyny chłopców : Józefiak Oliwier, Bobrowski Maciek, Bobrowski Mikołaj, Górniacki Adrian, Paszkiewicz Oliver, Białczak Jakub, Kazuba Jakub, Rogin Przemek, Gwiazdowski Jakub, Pawlak Nikodem, Terefeńko Szymon, Stachowiak Robert . Trener zespołu -Pan Piotr Kazuba.