Weronika i Magda na podium w PowiecieWeronika i Magda na podium w Powiecie !!! III miejsce Mistrzostwa Powiatu Tenisa Stołowego

W dniu 11 grudnia 2013r. w Szkole Podstawowej w Szkole Podstawowej nr 2 w Goleniowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym dziewcząt. W rywalizacji wzięło udział 8 najlepszych zespołów dziewcząt z powiatu goleniowskiego. Dziewczęta grały w 2 grupach, systemem każdy z każdym. Do rozgrywek o medale awansowały zespoły z SP Wierzbięcin, SP3 Nowogard, SP nr 2 Goleniów i SP Przybiernów. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce zdobyły dziewczęta z Wierzbięcina, drugie miejsce SP Przybiernów ,trzecie miejsce SP nr 3 Nowogard i czwarte miejsce SP nr 2 Goleniów. Nasze dziewczęta wystąpiły w składzie: Weronika Modrzejewska i Magda Olejnik. Serdecznie Gratulujemy !!!