W ŚWIECIE ZWIERZĄT HODOWLANYCH
W ŚWIECIE ZWIERZĄT HODOWLANYCH
W ŚWIECIE ZWIERZĄT HODOWLANYCH
W ŚWIECIE ZWIERZĄT HODOWLANYCH
W ŚWIECIE ZWIERZĄT HODOWLANYCH
W ŚWIECIE ZWIERZĄT HODOWLANYCH
W ŚWIECIE ZWIERZĄT HODOWLANYCH
W ŚWIECIE ZWIERZĄT HODOWLANYCH
W ŚWIECIE ZWIERZĄT HODOWLANYCH
W ŚWIECIE ZWIERZĄT HODOWLANYCH
W ŚWIECIE ZWIERZĄT HODOWLANYCH
W ŚWIECIE ZWIERZĄT HODOWLANYCH
więcej zdjeć Wycieczka klasy 2b i 2c
Uczniowie klasy 2b i 2c, wybrali się 6 maja 2016r.na wycieczkę do gospodarstwa rolnego państwa  Kluszczyńskich w miejscowości Starogoszcz oraz gospodarstwa państwa Kozłowskich w Sąpolnicy. Była to świetna okazja do utrwalenia wiadomości o zwierzętach hodowlanych, które dzieci zdobyły na lekcjach w szkole. W trakcie wycieczki, dzieci mogły zapoznać się z gospodarstwem wiejskim, jego zabudową, dostrzeganie różnice w budownictwie budynków oraz utrwalić nazwy mieszkańców gospodarstwa. Mogli również zapoznać się ze sprzętem rolniczym jak i etapami pracy rolnika. Wielką atrakcją było poznanie  trzy dniowego cielaczek, którego dzieci mogły pogłaskać i zrobić sobie z nim zdjęcie oraz jazda na koniach, karmienie owieczek i kóz, obserwacja alpak i króliczków w zagrodach. Dopełnieniem wycieczki było zajadanie się lodami oraz zabawa na placu zabaw. Zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do szkoły. Serdeczne podziękowania dla właścicieli gospodarstw za poświęcony czas i wspaniałą zabawę.