Wymiana młodzieży - Polska - Serbia

POLSKA, CZECHY, SŁOWACJA, WĘGRY, SERBIA

Liczba uczestników
15 uczniów. Dawid Oraczyński, Adrianna Ozimek, Weronika Mańka, Amanda    Puszcz, Natalia Waterman, Karolina Dolega, Natalia Kosmalska, Maja    Machocka, Daria Solarska, Maciej Maziarz, Aleksandra Wichurska, Weronika Hofses, Wiktoria Rak, Dominika Miłek, Kacper Burak  FOTO >>>

POLSKA - SERBIA
10-18 października 2011 r.

Trasa przejazdu
NIEMCY (obwodnica Berlin) - CZECHY (Praga) – SŁOWACJA (Bratysława) - WĘGRY (Budapest) - SERBIA (Belgrad)

15 uczniów
Kazuba Jakub, Paradziński Dawid, Pawlak Nikodem, Białczak Jakub, Gurgul Piotr, Gwiazdowski Kuba,Sobczyk Maksym, Kosmalska Natalia, Perek Paulina, Watermann Natalia, Gmachowska Iga, Rak Wiktoria, ZaprzałaAleksandra, Margas Dawid, Konior Hanna
3 opiekunów
Piotr Kazuba, Agnieszka Białczak, Dorota Gwizdała-Gurgul

Owczar Banie, Ćaćak, Gornji Milanovac, Belgrad

Opis wizyty

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków
|w Nowogardzie
04-11 lipca 2011

polska3wizyta 01 polska3wizyta 02
Międzyzdroje Wizyta u Burmistrza Nowogardu

W dniach 04-11.07 2011 w naszej szkole gościli Serbowie , była to grupa ze Szkoły Podstawowej im. „Ivo Andrica" z Pranjani ," razem 46 osoby . Serbowie brali udział w Międzynarodowym Festiwalu „Lato z Muzami " Nowogard 2011 który odbywał się w Nowogardzkim Domu Kultury .W naszej szkole grupy te były zakwaterowane i zaprowiantowane a także wspólnie z naszą młodzieżą brały udział w warsztatach tańca i teatru . W czasie wolnym od występów i warsztatów zwiedzili Międzyzdroje, pałac w Kulicach i kąpali się na kompleksie basenowym „Laguna " w Gryfinie.

POLSKA - SERBIA
02-10 października 2010 r.

Trasa przejazdu
NIEMCY (obwodnica Berlin) - CZECHY (Praga)  – SŁOWACJA (Bratysława) - WĘGRY (Budapest) - SERBIA(Belgrad)

8 uczniów
Wiktoria Kiryk, Aleksandra Biniecka, Julia Szmyt, Anna Hebda, Bartłomiej Bielski, Michał Tębłowski, Jakub Kazuba, Mieszko Gołąb
2 opiekunów
Jacek Cieślak, Katarzyna Kazuba

Owczar Banie, Ćaćak, Gornji Milanovac, Belgrad

Opis wizyty

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków
w Nowogardzie
06-16 lipca 2010

polska2wizyta 01foto: TIPOPLASTIKA w Szczecinie
W dniach 06-16.07.2010 w naszej szkole gościli Serbowie , był to zespół folklorystyczny „Tipoplastika "z Gornego Milanowca, razem 35 osób . Serbowie brali udział w Międzynarodowym Festiwalu „Lato z Muzami " Nowogard 2010 który odbywał się w Nowogardzkim Domu Kultury .W naszej szkole zespół był zakwaterowany i zaprowiantowany a także wspólnie z naszą młodzieżą brał udział w warsztatach tańca i teatru . W czasie wolnym od występów i warsztatów zwiedzili Międzyzdroje i Szczecin oraz kąpali się na kompleksie basenowym „Laguna " w Gryfinie.

Nowogard lipiec 2010

POLSKA - SERBIA
03-12 października 2009 r.

13 uczniów
Michał Andrysiak ,Laura Andrysiak, Alicja Łachmanowicz, Aleksandra Olejnik, Joanna Świstak, Mieszko Gołąb, Jakub Kazuba, Paulina Skubała, Julia Szmyt, Wiktoria Kiryk, Szymon Drążewski- akustyk
2 opiekunów
Piotr Kazuba , Aneta Drążewska