OFERTA PRACY DLA PSYCHOLOGA SZKOLNEGO SZKOŁA PODSTAWOWA nr 3 w NOWOGARDZIE

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Nowogardzie zatrudni nauczyciela na stanowisku psychologa szkolnego w wymiarze 22/22 godzin tygodniowo od dnia 14.10.2019 r. na czas określony. Wymagane kwalifikacje zgodne z Rozporządzeniem MEN.

• Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

Dokumenty należy składać w sekretariacie szkoły lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 11 października 2019 roku.

Piotr Kazuba

OFERTA PRACY DLA NAUCZYCIELA WSPOMAGAJĄCEGO SZKOŁA PODSTAWOWA nr 3 w NOWOGARDZIE

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Nowogardzie zatrudni nauczyciela na stanowisku nauczyciela wspomagającego w wymiarze 20/20 godzin tygodniowo od dnia 14.10.2019 r. na czas określony. Wymagane kwalifikacje zgodne z Rozporządzeniem MEN- (kwalifikacje - pedagogika specjalna, oligofrenopedagogika, przygotowanie pp).

Piotr Kazuba

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowogardzie zatrudni konserwatora od dnia 01 października 2019 roku w pełnym wymiarze czasu pracy (na czas nieobecności pracownika). Wymagania:

• wykształcenie: minimum zawodowe,
  • rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • umiejętność dokonywania drobnych napraw technicznych,
  • umiejętność wykonywania prac hydraulicznych, ślusarskich, stolarskich i malarskich.

Dokumenty potwierdzające posiadanie kwalifikacje oraz CV o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać:
Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowogardzie, ul. Bohaterów Warszawy 78 /72-200 Nowogard
lub złożyć bezpośrednio w sekretariacie szkoły do dnia 30 września 2019 roku do godz. 12.00. w zamkniętej kopercie z dopiskiem: OFERTA PRACY KONSERWATOR

OFERTA PRACY DLA PSYCHOLOGA SZKOLNEGO SZKOŁA PODSTAWOWA nr 3 w NOWOGARDZIE

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Nowogardzie zatrudni nauczyciela na stanowisku psychologa szkolnego w wymiarze 22/22 godzin tygodniowo od dnia 01.09.2019 r. na czas określony. Wymagane kwalifikacje zgodne z Rozporządzeniem MEN.

• Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

Dokumenty należy składać w sekretariacie szkoły lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 13 września 2019 roku.