Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Nowogardzie zatrudni nauczyciela na stanowisko psychologa szkolnego w wymiarze 22/22 godzin tygodniowo od dnia 18.03.2019 r. na czas określony. Wymagane kwalifikacje zgodne z Rozporządzeniem MEN.

Wymagane dokumenty:

- Podanie
- Dokumenty potwierdzające kwalifikacje
- CV
- Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

Dokumenty należy składać w sekretariacie szkoły lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 14.03.2019 roku.

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został uwtorzony. środa, 06 marzec 2019 14:26 MojaSzkola.net
Artykuł został zmieniony. wtorek, 02 lipiec 2019 16:03 MojaSzkola.net