Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Nowogardzie zatrudni nauczyciela na stanowisku Nauczyciel Oddziału Zerowego w wymiarze 24 godziny tygodniowo od dnia 01.09. 2019 r. na czas określony. Wymagane kwalifikacje zgodne z Rozporządzeniem MEN.

Wymagane dokumenty:

  • Podanie
  • Dokumenty potwierdzające kwalifikacje
  • CV
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

Dokumenty należy składać w sekretariacie szkoły lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 23.08.2019 roku.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Nowogardzie

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został uwtorzony. wtorek, 13 sierpień 2019 14:21 MojaSzkola.net