OFERTA PRACY DLA PSYCHOLOGA SZKOLNEGO SZKOŁA PODSTAWOWA nr 3 w NOWOGARDZIE

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Nowogardzie zatrudni nauczyciela na stanowisku psychologa szkolnego w wymiarze 22/22 godzin tygodniowo od dnia 01.09.2019 r. na czas określony. Wymagane kwalifikacje zgodne z Rozporządzeniem MEN.

• Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

Dokumenty należy składać w sekretariacie szkoły lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 13 września 2019 roku.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Nowogardzie

OFERTA PRACY DLA NAUCZYCIELA WSPOMAGAJĄCEGO SZKOŁA PODSTAWOWA nr 3 w NOWOGARDZIE

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Nowogardzie zatrudni nauczyciela na stanowisku nauczyciela wspomagającego w wymiarze 20/20 godzin tygodniowo od dnia 01.09.2019 r. na czas określony. Wymagane kwalifikacje zgodne z Rozporządzeniem MEN- (kwalifikacje - pedagogika specjalna, oligofrenopedagogika).

• Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Nowogardzie.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Nowogardzie zatrudni nauczyciela na stanowisku Nauczyciel Oddziału Zerowego w wymiarze 24 godziny tygodniowo od dnia 01.09. 2019 r. na czas określony. Wymagane kwalifikacje zgodne z Rozporządzeniem MEN.

• Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

Dokumenty należy składać w sekretariacie szkoły lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 23.08.2019 roku.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Nowogardzie

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Nowogardzie zatrudni nauczyciela na stanowisku psychologa szkolnego w wymiarze 22/22 godzin tygodniowo od dnia 01.09. 2019 r. na czas określony. Wymagane kwalifikacje zgodne z Rozporządzeniem MEN.

• Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

Dokumenty należy składać w sekretariacie szkoły lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 28.08.2019 roku.