DZIEŃ CHŁOPAKA W SP3DZIEŃ CHŁOPAKA W SP3

30 dzień września był dniem szczególnym dla męskiej części naszej szkolnej społeczności. Świętowaliśmy Dzień Chłopaka. W tym dniu dziewczęta złożyły swoim kolegom życzenia, wręczyły prezenty, nie zabrakło również dyskoteki. Dla niektórych w naszej szkole to pierwszy dzień chłopaka, mamy nadzieję że wspaniale się bawili. Za wspaniałą zabawę ogromne podziękowania dla 3 DJ-ów z 6b: Huberta Jadwiżyca, Kacpra Buraka oraz Cypriana Gibasa. A dla wszystkich chłopaków:

Dziś święto obchodzi najdroższy chłopak, niech los mu z kwiatków życie uplata, niech nie da poznać żadnych trosk i rzuci pod nogi pieniędzy stos. Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich chłopaków.

 

Dzień Chłopaka w naszej szkole to nie tylko dyskoteka i prezenty ale również doskonały moment na rozwój kompetencji czytelniczych oraz upowszechnianie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Tego dnia dziewczęta czytały chłopcom zabawne fragmenty książki H. Ożogowskiej „Dziewczyna i chłopak”.