FINALISTA MATEMATYCZNY 2016-2017FINALISTA MATEMATYCZNY 2016-2017Szymon Heiser jest uczniem kl.6b Szkoły Podstawowej nr3, od początku chętnie bierze udział w różnych konkursach przedmiotowych. Szczególne sukcesy Szymon uzyskuje na konkursach matematycznych, począwszy od klasy drugiej corocznie uzyskuje wyróżnienia w Kangurze Matematycznym, a od klasy czwartej jest Mistrzem Matematycznym naszej szkoły i reprezentuje szkołę w gminnym konkursie matematycznym Asy z klasy, w którym zdobywa tytuł Asa. Jest także laureatem w powiatowym konkursie matematycznym „Czwóreczka” organizowanym dla kl. 4,5,6 przez SP nr 4 Goleniów.

W tym roku szkolnym Szymon spróbował swoich sił w Konkursie Matematycznym dla uczniów kl.6. organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie Wygrał eliminacje szkolne, a tym samym zakwalifikował się do etapu powiatowego w Goleniowie, gdzie uzyskał tytuł laureata i jako jedyny z gminy Nowogard zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego w Szczecinie.

W eliminacjach wojewódzkich brało udział 99 uczestników, Szymon uzyskał 25 punktów co sprawiło, że zajął zaszczytne 25 miejsce, a tym samym uzyskał tytuł finalisty, za który otrzymał dyplom od Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w Szczecinie pani Magdaleny Zarębskiej-Kuleszy.

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów !!!