2017 12 21 jaselka21 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbyły się Jasełka. Miały szczególny , wyjątkowy i rodzinny charakter. Oprócz osób tradycyjnie związanych z szopką betlejemską, czyli Maryją i Józefem, przez scenę przewinęło się wiele barwnych postaci m.in.: góralki, babcia, dzieci, rodzice waracający z "emigracji" oraz śnieżynki, które wykonały przepiękny taniec płatków śniegu. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania kolęd oraz pastorałek.  ZDJĘCIA >>>

Na zakończenie  uczniowie zatańczyli do znanej melodii, po której witano Nowy Rok hukiem konfetti . Przedstawienie przygotowały dzieci z klasy 3a, 3b, 3c , 3d pod opieką wychowawczyń: I. Wiśniewskiej, B. Olejnik, M. Rączki, M. Wdowińskiej.

Występ był niesamowitym przeżyciem zarówno dla aktorów, jak i dla Rodziców, którzy przyszli obejrzeć swoje pociechy. Gościliśmy również dzieci z Przedszkola nr 3 z panią dyrektor Ewą Wróbel oraz przyjaciółkę szkoły, olimpijkę Ewę Durską. Wszystkim Gościom, Rodzicom oraz Gronu Pedagogicznemu     i Uczniom dziękujemy za wspólne kolędowanie. WESOŁYCH ŚWIĄT !!!