2018 05 17 konkurs16 maja w naszej szkole odbył się II etap Konkursu Piosenki Anglojęzycznej Let’s Sing. Uczestniczyło w nim 16 uczniów z klas I – III. Do konkursu zgłosiły się trzy szkoły: SP nr 1 w Nowogardzie, SP nr 2 Nowogardzie oraz SP nr 3 w Nowogardzie Zadaniem uczestników konkursu było zaśpiewanie piosenki w języku angielskim. W konkursie udział wzięli soliści oraz duety. Młodzi artyści próbowali swoich sił wokalnych w trzech kategoriach wiekowych: klasy pierwsze, drugie i trzecie.

A oto zwycięzcy:

Kategoria I

  • I miejsce: Maya Duszyński- SP 3
  • II miejsce: ex aequo duet Magdalena Paś i Katarzyna Paś- SP 2
    duet Maja Połatyńska i Lena Błażewicz SP 1
  • III miejsce: duet Lena Grygowska i Aleksandra Płachecka SP 2

Kategoria II

  • I miejsce: duet- Lena Podgórska i Gabriela Sawicka SP 3

Kategoria III

  • I miejsce: Zuzanna Kędzia SP 3
  • II miejsce: Santia Kozłowska SP 3
  • III miejsce: Bartosz Białasiewicz SP 2

Gratulujemy :-)