2018 06 14 konkursDnia 13 czerwca 2018r. gościliśmy w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Goleniowie. Uczestniczyliśmy w konkursie matematycznym dla klas 4 – 7. W konkursie wzięło udział 9 szkół. Naszą szkołę reprezentowali: Tomek Grygowski – kl. 4, Marcin Woźniak – kl. 5, Jakub Gorczyca – kl. 6 i Szymon Heiser – kl. 7. Nasi uczniowie mieli możliwość sprawdzenia własnego poziomu wiedzy i umiejętności oraz rywalizowania z kolegami i koleżankami z innych szkół powiatu goleniowskiego w dziedzinie matematyki.

 

Szymon zdobył nagrodę II stopnia na poziomie klas 7, a Jakub nagrodę III stopnia na poziomie klas 6. Pozostali uczestnicy również znaleźli się w czołówce (chociaż poza podium), bo nasza ekipa wywalczyła 2 miejsce drużynowo. Chłopcy wrócili z konkursu zmotywowani i gotowi do osiągania dalszych sukcesów.

Gratulujemy