2018 06 19 speling11 czerwca 2018r. w naszej szkole odbył się konkurs literowania w języku angielskim„ Spelling Bee”.  Do konkursu przystąpili uczniowie z klas IV-VII, którzy stanęli na wysokości zadania i stawili czoła emocjonującym konkurencjom. Walka była wyrównana i nie obyło się bez dogrywek.

W kategorii klas IV: 1 m-ce zajęła Monika Brocka, 2 m-ce zajął Oskar Możejko, 3 m-ce zajął Oskar Duraj.
W kategorii klas V: 1 m-ce zajął Aleks Boniforowski, 2 m-ce zajęła Pola Bosiacka, 3 m-ce zajął Gabriel Rossa.
W klasach VI : 1 m-ce zajęła Agata Marczuk, 2 m-ce zajęła Aurelia Kubacka, 3 m-ce zajął Michał Krzyszkowski.
W klasach VII: 1 m-ce zajęła Julia Kaczmarek, 2 m-ce zajął Kuba Wojtyniak, 3 m-ce zajęła Amalia Alhamali.

Zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!!