Julia Owczarek – laureatką ! Ogólnopolskiego Konkursu PlastycznegoUczennica klasy I a Julia Owczarek zdobyła tytuł  laureata VIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci ,,Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”.

W etapie wojewódzkim praca Julii zajęła II miejsce. Ósma edycja Konkursu, zorganizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego we współpracy z Państwową Inspekcją Pracy i pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, cieszyła się dużym zainteresowaniem – zgłoszono 36 116 prac plastycznych z 2 987 szkół podstawowych. Tematem do zilustrowania było zapobieganie upadkom osób w gospodarstwach rolnych. Gratulując Laureatce wyróżnienia życzymy dalszych sukcesów w nowym roku szkolnym.