2012 04 04 memorialKategoria Szkoły Podstawowe
W dniu 30 marca 2012r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Polskich Olimpijczyków odbył się IX Memoriał im. Wojtka Chomińskiego w piłce ręcznej chłopców w kategorii szkół podstawowych rocznik 2000 i młodsi. W turnieju wzięło udział 6 zespołów.  ZDJĘCIA Z TURNIEJU >>>

Po uroczystym otwarciu zawodnicy przystąpili do rywalizacji sportowej. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym" w dwóch grupach. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco: I miejsce – SP 37 Szczecin – , II - miejsce SP 55 Szczecin , III miejsce –SP nr 4 w Nowogardzie , IV miejsce – SP nr 3 w Nowogardzie, V miejsce SP Osina ,VI miejsce - SP nr 1 w Nowogardzie. W czasie turnieju prowadzona była klasyfikacja w kategorii- najlepszy strzelec-został nim Banasiewicz Adrian z Osiny, najlepszy bramkarz – został nim Frelich Wiktor z SP 55 Szczecin i najlepszy zawodnik turnieju- został nim Krzyżanowski Oskar z SP 37 Szczecin. Turniej w SP nr 3 w Nowogardzie odbył się dzięki zaangażowaniu wielu osób i sponsorów turnieju. Organizatorzy turnieju w SP nr 3 - Piotr Kazuba i Jacek Cieślak serdecznie dziękują Urzędowi Miasta w Nowogardzie , firmie „PBO-Grinbud" Sp. z o.o.- p. Marian Jeż, firmie „Bartek-Domet" –p.Jan Bąk, firmie PRO-FUR FARM EQUIPMENT, firmie BETMIX. S.J. – p.Tomasz Rączka oraz p.Romanowi Gwiazdowskiemu , p.Dariuszowi Szulejce i p.Robertowi Augustynkowi.

Kategoria Gimnazja
W dniach 30 marca do 01 kwietnia w Publicznym Gimnazjum nr1 im. Szarych Szeregów odbył się IX Memoriał im. Wojtka Chomińskiego w piłce ręcznej chłopców w kategorii gimnazjów. W turnieju wzięło udział 7 zespołów. Po uroczystym otwarciu zawodnicy przystąpili do rywalizacji. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym". Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco: I miejsce - Gimnazjum w Osinie, II - miejsce Kusy Szczecin, III miejsce - Gimnazjum nr 1 w Nowogardzie, IV miejsce - Gimnazjum nr 3 w Nowogardzie, V miejsce Handball Nowogard, VI miejsce UKS Drawianka Drawno poza konkursem występowali Absolwenci Gimnazjum nr 1 w Nowogardzie. W czasie turnieju prowadzona była klasyfikacja w kategorii- najlepszy strzelec (został nim Patryk Galus z Osiny), najlepszy bramkarz( Adam Lebiecki z Gimnazjum nr1 w Nowogardzie, najlepszy zawodnik turnieju(Artur Utowski z Kusego Szczecin). Turniej w Gimnazjum odbył się dzięki zaangażowaniu wielu osób i sponsorów. Organizatorzy turnieju w Gimnazjum nr 1 -Anna Łysiak, Jacek Andrysiak, Bartek Zdanowicz i Janusz Raczyński składają serdeczne podziękowania Urzędowi Marszałkowskiemu w Szczecinie, Urzędowi Miasta w Nowogardzie, Prezesowi Zachodniopomorskiego Związku Piłki Ręcznej, Panu Zbigniewowi Tarczykowskiemu, Państwu Magdalenie i Mariuszowi Konieczny, Piotrowi Kędzia, Państwu Magdzie i Dominikowi Gołąb, Krzysztofowi Piechowskiemu, Wojciechowi Przęczek, Markowi Kowalczykowi, Arturowi Baca, Szymonowi Koc, Sebastianowi Szymańskiemu.

Podsumowując, w IX Memoriale im. Wojtka Chomińskiego w Piłce Ręcznej Chłopców brało udział 13 zespołów piłki ręcznej. Zawodnicy i trenerzy już teraz potwierdzili udział w Jubileuszowym X memoriale, który odbędzie się w 2013 roku na salach sportowych szkół nowogardzkich.

Ze sportowym pozdrowieniem – organizatorzy.