2015 11 25 misW środę 25 listopada 2015r. do naszej szkoły zawitały pluszaki!!! Tego dnia zawitało do nas prawie 400 różnego rodzaju maskotek: misie, węże, małpki, lwy, żaby, krokodyle i mnóstwo innych stworzonek zrobionych z pluszu. Całe to zamieszane spowodowane było obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia. W akcję zaangażowali się nie tylko uczniowie, ale również nauczyciele. Największego misia, z którym każda klasa mogła zrobić sobie zdjęcie, przyniósł Pana Dyrektor – Piotr Kazuba.  ZDJĘCIA >>>

 

W tym dniu miała również miejsce akcja „Dzieci – dzieciom czytają Kubusia Puchatka”. O godzinie 9.00 w klasach I – III odbyło się wspólne czytanie Kubusia Puchatka. O przygodach Kubusia – misia o malutkim rozumku, czytały uczennice klasy Va. Na zakończenie spotkania każda z klas wykonała plakat misia który ozdobił drzwi klasowe.