leon19 marca oraz 23 kwietnia w naszej szkole odbył się konkurs Leon z języka angielskiego dla klas 1-3. Konkurs ze względu na sytuację pandemiczną został podzielony na dwie wersje stacjonarną oraz online - dla uczniów, którzy ze względu na obostrzenia nie mogli przystąpić do konkursu w szkole. Do konkursu przystąpiło 51 uczniów. Konkurs ma na celu sprawdzenie umiejętności językowych posiadanych przez uczniów. Chęć udziału w teście jest także motywacją do nauki słownictwa i gramatyki niezbędnych do rozwiązania zadań. Zakres testu dostosowany jest do norm programowych realizowanych w szkołach. Organizator zobowiązał się przesłać wyniki w przeciągu dwóch miesięcy. Czekamy na wyniki i trzymamy kciuki za naszych uczniów.